specjalizacje nurkowe SSI

SPECJALIZACJE NURKOWE SSI

Sprawdź Specjalizacje Nurkowe PADI

Specjalizacje nurkowe SSI to najlepszy sposób na bezpieczne i kompleksowe rozwijanie swoich nurkowych umiejętności oraz odkrywanie nowych podwodnych pasji.

Kursy specjalizacji nurkowych składają się z części teoretycznej, z którą kursant może zapoznać się samodzielnie w udostępnionych materiałach elektronicznych nawet przed rozpoczęciem kursu oraz z części praktycznej zarówno powierzchniowej jak i na wodach basenowych i otwartych wodach Atlantyku.

Każda Specjalizacja SSI, zawierająca nurkowania w wodach otwartych, składa się w zależności od specjalizacji od 1 do 4 nurkowań.

Nurkowania Adventure – to inaczej pierwsze nurkowanie z danej specjalizacji. Jeśli nie jesteś pewien które specjalizacje chciałbyś zrobić w pełni, możesz skorzystać z opcji nurkowań Adventure i zrobić kilka pierwszych nurkowań z różnych specjalizacji a następnie zgłębić te które najbardziej przypadną Ci do gustu.

Koszt nurkowania Adventure – 75€

Teneryfa specjalizacje nurkowe SSI
DOSKONAŁA PŁYWALNOŚĆ  - SSI specjalizacje nurkowe

DOSKONAŁA PŁYWALNOŚĆ

PERFECT BUOYANCY

Program SSI Perfect Buoyancy – Doskonała Pływalność zapewni Ci wiedzę i umiejętności potrzebne do poprawy pozycji podczas nurkowania i kontroli pływalności, oraz bezpiecznej minimalizacji zużywanego gazu oddechowego.

2 nurkowania 158€
PODWODNA NAWIGACJA  - SSI specjalizacje nurkowe

PODWODNA NAWIGACJA

NAVIGATION

Podczas programu SSI Navigation – Podwodna Nawigacja zyskasz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci bezpiecznie poruszać się pod wodą, korzystając z metod nawigacji naturalnej i kompasu, również w wersji elektronicznej.

2 nurkowania 158€
NURKOWANIE Z KOMPUTEREM - SSI specjalizacje nurkowe

NURKOWANIE Z KOMPUTEREM

COMPUTER DIVING

Specjalizacja SSI Computer Diving – Nurkowanie z Komputerem pozwoli Ci zapoznać się z wszystkim funkcjami Twojego lub wypożyczonego komputera nurkowego i bezpiecznie używać go podczas Twych podwodnych przygód.

2 nurkowania 158€
NURKOWANIE GŁĘBOKIE - SSI specjalizacje nurkowe

NURKOWANIE GŁĘBOKIE

DEEP DIVING

Podczas programu SSI Deep Diving – Nurkowanie Głębokie zyskasz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci bezpiecznie planować i przeprowadzać z partnerem nurkowania głębokie w zakresie od 18 do 40 metrów.

3 nurkowania248€
NURKOWANIE NITROXOWE - SSI specjalizacje nurkowe

NURKOWANIE NITROXOWE

ENRICHED AIR NITROX

Programy SSI Enriched Nitrox – Nurkowanie Nitroxowe zapewnią Ci podstawową wiedzę i umiejętności potrzebne do bezpiecznego nurkowania z wykorzystaniem gazu oddechowego z mieszaniną gazów wzbogaconą do 32% i 40% tlenu.

Nitrox 32% 100€
Nitrox 40% 148€
NURKOWANIE Z ŁODZI - SSI specjalizacje nurkowe

NURKOWANIE Z ŁODZI

BOAT DIVING

Podczas programu SSI Boat Diving – Nurkowanie z Łodzi zyskasz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci bezpiecznie nurkować w wodach otwartych z różnych typów łodzi nurkowych, w tym pontonów i łodzi safari.

2 nurkowania 158€
FALE, PŁYWY i PRĄDY - SSI specjalizacje nurkowe

FALE, PŁYWY I PRĄDY

WAVES, TIDES & CURRENTS

Podczas programu SSI Waves, Tides & Currents – Fale, Pływy i Prądy zyskasz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci bezpiecznie nurkować w różnych, dynamicznie zmieniających się środowiskach jak morza i oceany.

2 nurkowania 158€
POSZUKIWANIE I WYDOBYCIE - SSI specjalizacje nurkowe

POSZUKIWANIE I WYDOBYCIE

SEARCH & RECOVERY

Podczas programu SSI Search & Recovery – Poszukiwanie i Wydobycie zyskasz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci na efektywne, a zarazem bezpieczne i komfortowe przeprowadzanie akcji poszukiwawczych i wydobywanie obiektów z pod wody.

3 nurkowania 248€
NURKOWANIE NOCNE - SSI specjalizacje nurkowe

NURKOWANIE NOCNE I Z OGRANICZONĄ WIDOCZNOŚCIĄ

NIGHT DIVING & LIMITED VISABILITY

Podczas programu SSI Night & Limited Visibility – Nurkowanie Nocne i z Ograniczoną Widocznością zyskasz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci bezpiecznie i komfortowo nurkować w nocy lub w warunkach o ograniczonej widoczności.

2 nurkowania 178€
nurkowanie sidemount Teneryfa

NURKOWANIE SIDEMOUNT

RECREATIONAL SIDEMOUNT DIVING

Podczas programu SSI Recreational Sidemount Diving zyskasz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci bezpiecznie i komfortowo nurkować w konfiguracji bocznej  sidemount z jedną i dwiema butlami.

4 nurkowania 289€
NURKOWANIE WRAKOWE - SSI specjalizacje nurkowe

NURKOWANIE WRAKOWE

WRECK DIVING

Podczas programu SSI Wreck Diving – Nurkowanie Wrakowe zyskasz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci bezpiecznie nurkować w okolicy wraków i sztucznych raf. Program nie daje uprawnień do wpływania do środka wraków (zobacz program SSI Advanced Wreck Diving). 

2 nurkowania 158€
ZAAWANSOWANE NURKOWANIE WRAKOWE - SSI specjalizacje nurkowe

ZAAWANSOWANE NURKOWANIE WRAKOWE

ADVANCED WRECK DIVING

Podczas programu SSI Advanced Wreck Diving – Zaawansowane Nurkowanie Wrakowe zostaniesz przeszkolony w zakresie samodzielnego planowania i wykonywania nurkowań z ograniczoną penetracją wnętrza wraków. Poznasz specjalistyczny sprzęt wykorzystywany podczas nurkowań w przestrzeniach zamkniętych.

4 nurkowania 289€