Nowe krainy!

Nowe przygody!

Nowi ludzie!

Nowe Przyjaźnie!

WYPRAWY NURKOWE z WET MONSTER

Ze względu na pojawienie się plagiatów stworzonych przez nas ofert Wypraw Nurkowych przestaliśmy je publicznie udostępniać na naszej stronie. Wszystkich naszych nurków zainteresowanych danym wyjazdem zapraszamy do kontaktu bezpośredniego w celu otrzymania pełnej oferty.

RAJA AMPAT DIVING EXPEDITION 2020

24.01-08.02.2020

Poproś nas o udostępnienie pełnego programu wyprawy nurkowej do Indonezji

wyprawa nurkowa Raja Ampat - Indonezja

EGYPT DIVING SAFARI 2019

14-22.09.2019

Poproś nas o udostępnienie pełnego programu wyprawy nurkowej do Egiptu

THAILAND ADVENTURE SAFARI 2019

12-21.02.2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych nurków na Safari po Morzu Andamańskim.

Zanurkujemy w najlepszych lokalizacjach Parków Narodowych Wysp Similanów i Surin, a także popłyniemy daleko na północ pod granicę z Birmą, w rejon uznawany za jedno z najlepszych miejsc do obserwacji rekinów wielorybich i gigantycznych mant. Odwiedzimy legendarne miejsce nurkowe – Richelieu Rock, odkryte i opisane po raz pierwszy przez pioniera nurkowania w aqualungu – Jacquea Cousteau.

Safari nurkowe odbywać się będzie w formule: „DIVE – EAT – SLEEP – REPEAT…” podczas wyprawy zrobimy aż 19-20 nurkowań!   W trakcie rejsu w przerwach między nurkowaniami będziemy odwiedzać dzikie wyspy Parku Narodowego Similan i Surin, z ich bajecznymi plażami oraz piękną dziewiczą przyrodą. W trakcie wyprawy odwiedzimy również wioskę „cyganów oceanicznych”, którzy zamieszkują wyspę Surin Nua i Surin Tai.

Ostatnie dwa dni spędzimy na wyprawie do Parku Narodowego Khao Sok obejmującego swym obszarem najstarsze lasy deszczowe naszej planety. Czeka nas tu wyprawa do dżungli na grzbietach słoni, spływ rzeką Khao Sok oraz całodniowa wypraw przez bajeczne jezioro Cheow Lan połączona z trekkingiem przez dżunglę oraz eksploracją jaskini będącej przyrodniczym cudem Parku.
(Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem wyprawy poniżej.)

Poproś nas o udostępnienie pełnego programu wyprawy nurkowej do Tajlandii

MALDIVES DIVING SAFARI 2019

18-27.01.2019

25.01-03.02.2019

Tym razem chcemy Was zabrać na wspaniały rejs nurkowy po atolach Malediwów.

Wyspiarskie państwo na Oceanie Indyjskim położone ok. 500 km na południowy zachód od Indii i Sri Lanki. Archipelag Malediwów to 1200 wysp osadzonych na 26 atolach koralowych narosłych na podmorskim łańcuchu wulkanicznym.

Wyspy słyną przede wszystkim z cudownych atoli oraz lagunowych plaż pokrytych śnieżnobiałym piaskiem i licznymi palmami. To bajeczne miejsce, poza cudnymi widokami nad lustrem wody, kryje niesamowity świat podwodny.

Podobnie jak w Tajlandii będzie to safari nurkowe w formule: „DIVE – EAT – SLEEP – REPEAT…” podczas wyprawy zrobimy aż 21 nurkowań! Malediwy należą do ścisłej czołówki najlepszych miejsc nurkowych świata. Rafy koralowe Malediwów są domem dla około 1100 gatunków ryb, 5 gatunków żółwi morskich, 21 gatunków waleni (wielorybów i delfinów) oraz wielu gatunków bezkręgowców. Gatunków samych koralowców naliczono tu 187. Do najbardziej spektakularnych gatunków dla których przybywają tu nurkowie z całego świata należą: rekiny m.in. rekiny wielorybie, rekiny rafowe, rekiny młoty i inne, wielkie zbiorowiska mant i płaszczek oraz niezliczone bogactwo życia rafowego.

Podczas wyprawy odwidzimy bezludne laguny i wyspy, zjemy także kolację pod gwiazdami na jednej z rajskich plaż. Ostatni dzień spędzimy na zwiedzaniu najmniejszej stolicy świata Male, ulokowanej na niespełna 5km kwadratowych pośród bezmiaru Oceanu Indyjsckiego.
(Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem wyprawy poniżej.)

Poproś nas o udostępnienie pełnego programu wyprawy nurkowej po Malediwach