GÓRSKIE WYPRAWY PRZYGODOWE NA TENERYFIE

KANIONY TENERYFY

Zapraszamy Was do zejścia z utartych szlaków i odkrycia wraz z instruktorami WET MONSTER niezwykłego piękna prawdziwie dzikiej Teneryfy – ukrytej przed większością turystów.

Zabierzemy Was z turystycznych ośrodków i przejedziemy na północno – zachodnie zbocze wulkanu Teide. Po drodze możliwe będzie przejechanie przez punkty widokowe w kalderze mega wulkanu z najlepszymi widokami na wulkan Teide. Zjedziemy z asfaltowych dróg i zagłębimy się w gęste lasy wawrzynowo – sosnowo – eukaliptusowe.

Następny etap wyprawy to ok. 1 godzinny trekking górski, który zaprowadzi nas w rejon rozpoczęcia naszej głównej atrakcji wyprawy – czyli eksploracji dzikiego kanionu.

Przed pierwszym zjazdem linowym do kanionu czeka nas krótka przerwa oraz szkolenie z podstawowych technik alpinistycznych i metod asekuracji (wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane).

Przejście całego kanionu zajmie nam około 3 godzin, po których off-roadowym szlakiem udamy się do urokliwej lokalnej restauracji położonej w górskim lesie, serwującej wyśmienite tradycyjne kanaryjskie dania (posiłek z winem w cenie).

 

KOSZT: 90€/osobę (min. 3 osoby)

FORMULARZ REZERWACJI WYPRAWY GÓRSKIEJ