SNORKELING Z ŻÓŁWIAMI TENERYFA

WYPRAWA Z NAJWIĘKSZYMI OCEANICZNYMI ŻÓŁWIAMI TENERYFY
SNORKELING Z ŻÓŁWIAMI TENERYFA

Montana Amarilla, to pierwszy rezerwat podwodny założony na Wyspach Kanaryjskich który znajduje się na południowym wybrzeżu Teneryfy, to podwodne sanktuarium, które zachwyca swoją dostępnością i różnorodnością morskiego życia. Ta podmorska ostoja jest idealnym miejscem dla każdego, kto pragnie zanurzyć się w krystalicznie czystych wodach i doświadczyć bliskości z niezwykłymi mieszkańcami oceanu, takimi jak żółwie zielone, płaszczki, ośmiornice i niezliczone gatunki ryb, które można tutaj spotkać już na głębokości 1-2 metrów.

W przeciwieństwie do innych lokalizacji na Teneryfie, gdzie doświadczenia z żółwiami wymagają wypłynięcia kajakami na głębsze wody, Zatoka Amarilla oferuje bogactwo podwodnego życia, które jest dostępne od samego początku Państwa przygody. Nie tylko żółwie, ale i płaszczki oraz tętniąca życiem fauna raf wulkanicznych stanowią niesamowity spektakl dla snorkelerów i nurków na każdym poziomie zaawansowania.

Dla tych, którzy pragną odkryć ten podwodny świat, Polskie Centrum Nurkowe WET MONSTER stworzyło specjalną ofertę. Zapraszamy na samodzielną wycieczkę snorkelingową, w której po krótkim instruktażu i zapoznaniu się z podwodną mapą, zaopatrujemy Was w kompletny sprzęt do snorkelingu wraz ze skafandrami na cały dzień, wszystko to za jedyne 20€ od osoby. Daje to możliwość samodzielnego odkrywania uroków rezerwatu, w rytmie odpowiadającym Waszy oczekiwaniom.

Jeśli preferujecie bardziej zorganizowaną formę odkrywania podwodnego świata, nasze centrum nurkowe oferuje wycieczki snorkelingowe z przewodnikiem. W cenie 48€, nasz doświadczony zespół pokaże Wam najbardziej malownicze zakątki rezerwatu, zapewniając zarówno bezpieczeństwo, jak i pełną satysfakcję z nurkowania wśród podwodnych cudów natury.

Dla tych, którzy poszukują jeszcze głębszych wrażeń, proponujemy pierwsze nurkowanie z butlą w cenie 80€. Pod okiem naszego polskiego instruktora, w relacji jeden do jednego, można będzie doświadczyć niepowtarzalnej okazji nurkowania w rezerwacie podwodnym i oglądania z bliska piękna jego podwodnego krajobrazu oraz jego mieszkańców.

Zachęcamy do odwiedzenia Montana Amarilla, gdzie na każdego oczekuje niezwykła przygoda. WET MONSTER to Wasza brama do odkrywania tego magicznego zakątka. Czy to samodzielne eksploracje, czy wycieczki z przewodnikiem, czy też ekscytujące nurkowanie z butlą – gwarantujemy, że doświadczenia te na długo zapiszą się w Waszej pamięci. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby wspólnie zaplanować Waszą niezapomnianą przygodę w rezerwacie podwodnym Montana Amarilla – prawdziwym klejnocie Wysp Kanaryjskich.

Nurkowanie z żółwiami Teneryfa