ZAAWANSOWANE
KURSY NURKOWANIA TENERYFA

POSZERZ SWOJE NURKOWE HORYZONTY

SSI ADVANCED ADVENTURER – PADI ADVANCED OPEN WATER DIVER

Kolejnym etapem szkolenia nurkowego po uzyskaniu stopnia Open Water Diver jest kurs SSI Advanced Advanturer lub PADI Advanced Open Water Diver, dzięki którym zdobędziesz dodatkowe umiejętności nurkowe w dziedzinach które Cię najbardziej interesują oraz możesz rozszerzyć maksymalną dopuszczalną głębokość swojej licencji nurkowej do 30m.

Kurs ten różni się znacząco od podstawowego szkolenia Open Water Diver gdzie mieliśmy do wykonania wiele ćwiczeń stacjonarnych zarówno na basenie jak i na wodach otwartych. Podczas kursu SSI Advanced Adventurer i PADI Advanced Open Water Diver wykonujemy 5 nurkowań w różnych specyficznych warunkach i miejscach w zależności od wybranego rodzaju nurkowania. Zawsze staramy się dobrać miejsca tych nurkowań tak aby były on również jak najbardziej atrakcyjne pod względem podwodnych krajobrazów oraz zwierząt które możemy spotkać.

Każde z 5 nurkowań na kursie nazywamy Adventure Dives i są to pierwsze nurkowania z pełnej specjalizacji nurkowej która Cię interesuje dlatego w przyszłości możesz te nurkowania zaliczyć na poczet pełnego szkolenia z zakresu wybranej specjalizacji.

Najbardziej popularne nurkowania Adventure wchodzące w skład kursu Advanced to m.in.: Doskonała Pływalność, Podwodna Nawigacja, Nurkowanie Wrakowe, Nurkowanie Nocne, Nurkowanie z Łodzi, Nurkowanie Głębokie, Nurkowanie Nitroxowe, Nurkowanie ze Skuterem, Identyfikacja Ryb czy Podwodna Fotografia. Pełną listę oferowanych w naszym centrum nurkowym specjalizacji i nurkowań Adventure możesz zobaczyć → TUTAJ.)

WYMAGANIA WSTĘPNE: ukończenie 12 lat oraz posiadanie licencji nurkowej Open Water Diver w PADI, SSI lub innej organizacji.

380€

}

5 nurkowań

OD
12 LAT

SSI Advanced Adventurer Tenerife
PADI Advanced Open Water Diver Teneryfa

ZOBACZ PEŁEN OPIS KURSU

SSI DIVER STRESS and RESCUE – PADI RESCUE DIVER

SSI Diver Stress and Rescue Tenerife
PADI Rescue Diver Course Tenerife

Kurs SSI Diver Stress and Rescue lub PADI Rescue Diver to jeden z najważniejszych szkoleń w Twojej nurkowej edukacji.

Dzięki temu kursowi zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do udzielenia pomocy innym nurkom znajdującym się w niebezpieczeństwie, a także nauczysz się rozwiązywać własne problemy wynikłe w trakcie nurkowania.

Dowiesz się m.in. jak rozpoznawać stres i zapobiegać wypadkom oraz nauczysz się praktycznych technik przeprowadzania akcji ratunkowych i udzielania pierwszej pomocy w wypadkach nurkowych.

Dzięki połączeniu sesji basenowych i nurkowań szkoleniowych w wodach otwartych staniesz się dobrze przygotowanym i pewnym swoich umiejętności ratownikiem nurkowym, właściwie reagującym w sytuacjach awaryjnych i przy udzielaniu pomocy potrzebującym nurkowym.

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat specjalizacji SSI Diver Stress and Rescue lub stopień nurkowy PADI Rescue Diver.

WYMAGANIA WSTĘPNE: ukończenie 15 lat oraz posiadanie licencji nurkowej SSI Open Water Diver lub PADI Adventure Diver oraz zaliczone nurkowanie Adventure ze specjalizacji Podwodna Nawigacja (przed rozpoczęciem kursu zalecamy zrobienie pełnej specjalizacji Podwodna Nawigacja).

400€

}

min. 3 DNI

OD
15 LAT

ZOBACZ PEŁEN OPIS KURSU

POZOSTAŁE KURS NURKOWANIA POZIOMY ZAAWANSOWANE: