WITAJCIE NA TENERYFIE!

Wyspie cudów natury i magii podwodnego świata.

WITAJCIE NA TENERYFIE!
Wyspie cudów natury i magii
podwodnego świata

Polska Baza Nurkowa Teneryfa

Nasza baza nurkowa położona jest w najatrakcyjniejszym rejonie nurkowym Wysp Kanaryjskich – na samym południu Teneryfy. To tu tętni serce podwodnego świata Atlantyku. Jesteśmy oddaleni zaledwie 5-20 min. od najlepszych miejsc nurkowych, do których docieramy zarówno z brzegu jak i z łodzi motorowej.

Nasza baza nurkowa jako jedyna na Teneryfie ulokowana jest na brzegu Podwodnego Rezerwatu Przyrody Montaña Amarilla, którego niezwykłe formy lawowe oraz bogactwo podwodnego życia zostały objęte ścisłą ochroną i udostępnione jedynie do aktywności nurkowej.

Priorytetem w naszej pracy jest zawsze zapewnienie naszym nurkom maksimum bezpieczeństwa przy jednocześnie przyjaznej i zrelaksowanej atmosferze, sprzyjającej nauce nurkowania i w pełni oddaniu się swej niezwykłej pasji w trakcie pobytu na Teneryfie.

Najlepsza Polska Baza Nurkowa
na Wyspach Kanaryjskich

wg rankingu Google Reviews, Facebook i Trip Advisor

Centrum Nurkowe WET MONSTER oceniane jest jako najlepsza Polska Baza Nurkowa nie tylko na Teneryfie ale również na całych Wyspach Kanaryjskich (wg recenzji Google Reviews).

Jak co roku zostaliśmy również wyróżnieni prestiżowym Certyfikatem Jakości Trip Advisora za najwyższe oceny Gości, którzy skorzystali z usług naszej Bazy Nurkowej na Teneryfie.

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym Nurkom i Kursantom za ich wspaniałe oceny dotyczące pracy naszej bazy nurkowej na Teneryfie jak również obsługi Klientów. Wasze opinie motywują nas do stałego podnoszenia poprzeczki i świadczenia usług nurkowych na najwyższym poziomie.
Dziękujemy 🙂

Świetni ludzie, niezapomniane przeżycia. 1 raz korzystałam z usługi nurkowania - bezcenne przeżycie. Instruktor sam na sam, więc strach był mniejszy.
eventualnieblog Avatar
eventualnieblog
12/03/2019
positive review Nurkowanie z Anią i Pawłem było fantastyczne! Czuliśmy się z nimi bardzo bezpiecznie. Szczerze polecamy taką atrakcję jeżeli ktoś chciałby spróbować nurkowania w kontrolowanych warunkach. Szczególnie polecamy przepiękny obszar Montaña Amarilla.
Barbara Sidor Avatar
Barbara Sidor
11/29/2020
positive review pełen profesjonalizm,bardzo miła atmosfera podczas przygotowania i samego nurkowania. cała ekipa emanuje bardzo pozytywną energią. jeszcze raz WIELKIE DZIEKI I do zobaczenia .
Gamtravel Caravan Avatar
Gamtravel Caravan
1/02/2021
OWD Przemiła i profesjonalna atmosfera. Duże zaangażowanie, poczucie bezpieczeństwa i jakże istotny spokój niepozbawiony sympatycznego uśmiechu.
dpbu20 Avatar
dpbu20
1/08/2020
positive review Bez wahania polecam nurkowanie z Pawłem i Ania. pełen profesjonalizm wymagany przy nurkowaniu oraz luz i poczucie humoru niezbędne na wakacjach. Poza świetnymi miejscami do nurkowania warto skorzystać z polecanych przez nich knajp, nie będziecie zawiedzeni. Jesli wrócimy na Teneryfę to zdecydowanie wrócimy też do Wet Monster
Julia Anna Avatar
Julia Anna
7/28/2020
positive review Super doświadczenie! Pierwszy raz nurkowalam w morzu. Ania i Paweł świetnie mnie przygotowali i wytłumaczyli wszystko krok po kroku. Wszystko w miłej atmosferze, gorąco polecam!
Natalia Kaczorowska Avatar
Natalia Kaczorowska
1/14/2020
Nurkowanie z Wet Monster Polecam Wet Monster! instruktorzy powadzą kursy z dbałością o bezpieczeństwo i komfort uczestników, do kursantów podchodzą z życzliwością a do wspólnego nurkowania z zaangażowaniem. Tworzą centrum nurkowe, w którym jest przyjemnie posiedzieć i porozmawiać o nurkowaniu, tutaj czeka na gości kawka, a przed wejściem leżaczek na słońcu 😉 Nie są im obojętne losy przyrody i wpływ człowieka na nią, co też jest wartością. Mam za sobą pierwszy kurs i ochotę na kolejne.
MagPnur Avatar
MagPnur
1/12/2020
Genialne miejsce dla każdego. Rozpoczęcie przygody nurkowej z WETMONSTER to największa przyjemność jaka może każdego spotkać.
Genialna obsługa, profesjonalne podejście do klienta, świetna lokalizacja to czyni WetMonster miejscem wyjątkowym.
F5075ZVmarekb Avatar
F5075ZVmarekb
7/08/2020
Świetna organizacja i zadbany sprzęt. Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo blisko od Playa Amarilla. Już się cieszę na następne nurkowanie z Wetmonster 😉
Ne Bel Avatar
Ne Bel
5/02/2024
5 star ratingProfesjonalna podroz podwodna Na dzien dobry goraca kawka zmiksowana z bardzo milym przywiataniem Ani I Pawla 🙂 Zarowno na ladzie jak I pod woda profesjonalna opieka podopiecznych. Super atmosfera sprawia sprawia ze nurkowania z Wet Monster Dive Center to czysta przyjemnosc zwiedzania podwodnego swiata Teneryfy 🙂
tmtomaszmaciejewski Avatar
tmtomaszmaciejewski
8/17/2020