WITAJCIE NA TENERYFIE!

Wyspie cudów natury i magii podwodnego świata.

WITAJCIE NA TENERYFIE!
Wyspie cudów natury i magii
podwodnego świata

Polska Baza Nurkowa Teneryfa

Nasza baza nurkowa położona jest w najatrakcyjniejszym rejonie nurkowym Wysp Kanaryjskich – na samym południu Teneryfy. To tu tętni serce podwodnego świata Atlantyku. Jesteśmy oddaleni zaledwie 5-20 min. od najlepszych miejsc nurkowych, do których docieramy zarówno z brzegu jak i z łodzi motorowej.

Nasza baza nurkowa jako jedyna na Teneryfie ulokowana jest na brzegu Podwodnego Rezerwatu Przyrody Montaña Amarilla, którego niezwykłe formy lawowe oraz bogactwo podwodnego życia zostały objęte ścisłą ochroną i udostępnione jedynie do aktywności nurkowej.

Priorytetem w naszej pracy jest zawsze zapewnienie naszym nurkom maksimum bezpieczeństwa przy jednocześnie przyjaznej i zrelaksowanej atmosferze, sprzyjającej nauce nurkowania i w pełni oddaniu się swej niezwykłej pasji w trakcie pobytu na Teneryfie.

Najlepsza Polska Baza Nurkowa
na Wyspach Kanaryjskich

wg rankingu Google Reviews, Facebook i Trip Advisor

Centrum Nurkowe WET MONSTER oceniane jest jako najlepsza Polska Baza Nurkowa nie tylko na Teneryfie ale również na całych Wyspach Kanaryjskich (wg recenzji Google Reviews).

Jak co roku zostaliśmy również wyróżnieni prestiżowym Certyfikatem Jakości Trip Advisora za najwyższe oceny Gości, którzy skorzystali z usług naszej Bazy Nurkowej na Teneryfie.

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym Nurkom i Kursantom za ich wspaniałe oceny dotyczące pracy naszej bazy nurkowej na Teneryfie jak również obsługi Klientów. Wasze opinie motywują nas do stałego podnoszenia poprzeczki i świadczenia usług nurkowych na najwyższym poziomie.
Dziękujemy 🙂

positive review pełen profesjonalizm,bardzo miła atmosfera podczas przygotowania i samego nurkowania. cała ekipa emanuje bardzo pozytywną energią. jeszcze raz WIELKIE DZIEKI I do zobaczenia .
Gamtravel Caravan Avatar
Gamtravel Caravan
1/02/2021
Super nurkowanie w super atmosferze 😉 Wszystkim polecam! Świetne nurkowania z super ludźmi. Na pewno chcemy jeszcze zanurkować z Anią i Pawłem
nataliamrose Avatar
nataliamrose
8/16/2020
Nurkowanie w Montaña Amarilla Nurkowanie z Anią i Pawłem było fantastyczne! Czuliśmy się z nimi bardzo bezpiecznie. Szczerze polecamy taką atrakcję jeżeli ktoś chciałby spróbować nurkowania w kontrolowanych warunkach. Szczególnie polecamy przepiękny obszar Montaña Amarilla
BackPacker783015 Avatar
BackPacker783015
11/29/2020
Baaardzo polecam. Bardzo polecam Wet Monster do podwodnych przygód. Ania i Paweł świetni instruktorzy, rewelacyjna współpraca i pełen profesjonalizm. To było nasze pierwsze w życiu zejście pod wodę ze sprzętem, Ania z Pawłem wszystko dokładnie nam wyjaśnili, dzięki czemu dwukrotnie przeżyliśmy mega przygodę i już planujemy powrót do nich na kurs nurkowania. Jeszcze raz bardzo polecam 🙂
rybencja Avatar
rybencja
12/21/2019
5 star ratingProfesjonalna podroz podwodna Na dzien dobry goraca kawka zmiksowana z bardzo milym przywiataniem Ani I Pawla 🙂 Zarowno na ladzie jak I pod woda profesjonalna opieka podopiecznych. Super atmosfera sprawia sprawia ze nurkowania z Wet Monster Dive Center to czysta przyjemnosc zwiedzania podwodnego swiata Teneryfy 🙂
tmtomaszmaciejewski Avatar
tmtomaszmaciejewski
8/17/2020
positive review Bez wahania polecam nurkowanie z Pawłem i Ania. pełen profesjonalizm wymagany przy nurkowaniu oraz luz i poczucie humoru niezbędne na wakacjach. Poza świetnymi miejscami do nurkowania warto skorzystać z polecanych przez nich knajp, nie będziecie zawiedzeni. Jesli wrócimy na Teneryfę to zdecydowanie wrócimy też do Wet Monster
Julia Anna Avatar
Julia Anna
7/28/2020
OWD Przemiła i profesjonalna atmosfera. Duże zaangażowanie, poczucie bezpieczeństwa i jakże istotny spokój niepozbawiony sympatycznego uśmiechu.
dpbu20 Avatar
dpbu20
1/08/2020
Profesjonaliści najwyższej klasy Zdecydowanie atrakcja dla każdego! Bardzo profesjonalni, zaangażowani instruktorzy w świetnej lokalizacji w pięknej dla nurków (i nie tylko!) zatoczce.
KaCpErPo3 Avatar
KaCpErPo3
1/08/2020
Świetni ludzie, niezapomniane przeżycia. 1 raz korzystałam z usługi nurkowania - bezcenne przeżycie. Instruktor sam na sam, więc strach był mniejszy.
eventualnieblog Avatar
eventualnieblog
12/03/2019
Idealne centrum Centrum poświęca całą uwagę klientowi. Wykupiłem usługę pierwszego nurkowania - instruktor wyjaśnił wszystko cierpliwie a następnie cały pobyt pod wodą czuwał nad bezpieczeństwem. POLECAM !
Krystian C Avatar
Krystian C
1/26/2020