PAKIETY NURKOWE TENERYFA

NAJLEPSZE MIEJSCA NURKOWE na TENERYFIE

WYPRAWY NURKOWE dla certyfikowanych nurków organizowane są przez nasze Centrum Nurkowe na Teneryfie codziennie poza niedzielami.
Ze względu na naszą lokalizację w samym centrum Najlepszych Miejsc Nurkowych na Teneryfie (czytaj więcej), możesz być pewny, że zabierzemy Cię w najpiękniejsze podwodne lokalizacje biorąc zawsze pod uwagę Twoje doświadczenie i umiejętności.

Nurkujemy przeważnie 2 razy dziennie ale możliwe jest zrobienie 3 nurkowań dziennie przy minimum 2 osobach nurkujących. Zachęcamy również do zrobienia min. jednego Nurkowania Nocnego, które jest magicznym przeżyciem ze względu na obecny w Oceanie Atlantyckim fluorescencyjny plankton oraz niezwykłe zwierzęta, które możemy obserwować jedynie lub głównie nocą, w tym piękny Rekin Anioł czy majestatyczna Mantelina.

Aby pokazać Ci to co Teneryfa oferuje najlepszego pod wodą będziemy nurkować z własnej szybkiej łodzi motorowej typu RIB przygotowanej dla 12 nurków ale także z brzegu – w miejscach gdzie łódź nie jest w stanie podpłynąć.

Nie naliczamy dodatkowych opłat za nurkowania z łodzi!

PAKIETY NURKOWE

W CENIE BUTLA Z POWIETRZEM I BALAST

LICZBA NURKOWAŃCENA NURKOWANIA
140€
PAKIET 10340€
NURKOWANIE
NOCNE
55€

CENY WYPOŻYCZENIA SPRZĘTU:

  • 1 element sprzętu – 3€/dzień
  • Komputer Nurkowy – 5€/dzień
  • Komplet sprzętu – 15€/dzień
  • Skuter podwodny – DPV marki SUEX – 45€
SCUBA REACTIVE

ODŚWIEŻENIE UMIEJĘTNOŚCI

Jeśli od Twojego ostatniego nurkowania minęło sporo czasu i czujesz, że przydałoby Ci się odświeżenie nurkowych umiejętności – powinieneś/powinnaś skorzystać z programu PADI SCUBA REACTIVE lub SSI SCUBA SKILLS UPDATE.

Składa on się z części teoretycznej, ćwiczeń na płytkiej wodzie oraz nurkowania z instruktorem na wodach otwartych. Wszystko po to aby odzyskać pewność siebie i z radością wrócić do uprawiania tego wspaniałego hobby.

CENA: 70€

OFERTA GRUPOWA

W celu przygotowania indywidualnej ofert grupowej prosimy o kontakt z Naszym Centrum Nurkowym.