PIERWSZE NURKOWANIE
TENERYFA

ODKRYJ MAGIĘ PODWODNEGO ŚWIATA

WYCIECZKA NURKOWA

INTRO DIVE – TRY DIVE

JEŚLI JESZCZE NIGDY NIE BYŁEŚ POD WODĄ, A CHCESZ W BEZPIECZNY I KOMFORTOWY SPOSÓB WYKONAĆ SWÓJ PIERWSZY KROK W PODWODNYM ŚWIECIE, TO TEN PROGRAM JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

90€

OD
10 LAT

}

40min.
POD WODĄ

OPCJA ZDJĘĆ
PODWODNYCH

Nie potrzeba żadnego wcześniejszego doświadczenia, obycia z wodą czy nawet umiejętności pływackich. Zabierzemy Was w głąb magicznego podwodnego świata Teneryfy w relacji 1 do 1 z doświadczonym instruktorem WET MONSTER.

Przed rozpoczęciem Wycieczki Nurkowej podczas wstępnego omówienia zapoznamy Was z podstawową wiedzą odnośnie nurkowania, sprzętu nurkowego oraz opowiemy krok po kroku jak będzie wyglądała nasz podwodna przygoda.

To co nas wyróżnia z pośród innych tego typu programów dostępnych na Teneryfie, to fakt że instruktor podczas indywidualnie przeprowadzonej Wycieczki Podwodnej, poprzez odpowiednią obsługę Waszego sprzętu zapewni Wam niezwykłe doznania, które normalnie zarezerwowane są jedynie dla nurków posiadających już licencje nurkowe.

Dzięki temu doświadczycie nie tylko wizualnego piękna otaczającego Was podwodnego świata ale również odczujecie niezwykły stan nieważkości przypominający uczucie latania w trójwymiarowym świecie.

40 minutowa! Podwodna Wyprawa odbywa się w jednym z najlepszych miejsc do tego typu nurkowań na Wyspach Kanaryjskich. Jest to Podwodny Rezerwat Morski wulkanu Montaña Amarilla, którego ściany bezpośrednio z brzegu opadają pod wodę, tworząc unikatowe formacje lawowe z licznymi kanionami, grotami i tunelami.

Dodatkowo cała zatoka Amarilla Bay objęta jest ochroną przed połowami i nienurkowymi jednostkami pływającymi, dzięki czemu występuje tu bogactwo podwodnego życia.

W niezliczonej liczbie występujących tu gatunków zwierząt możemy wymienić: 3 gatunki płaszczek, żółwie,  wielkie rozdymki, papugoryby, ryby trąbki, ryby igły, barakudy, rekiny anioły, różnokolorowe mureny, langusty, ośmiornice, mątwy, ławice salem, ronkadorów, dorad i wiele wiele innych.

Na cały program trzeba poświęcić około 2-3 godzin, z czego pod wodą spędzicie ok. 40min. Ze sobą potrzebujecie zabrać jedynie stroje kąpielowe i ręczniki, a całą resztę otrzymacie w naszej Bazie Nurkowej.

PIERWSZE SZKOLENIE NURKOWE

PADI – DISCOVER SCUBA DIVING

SSI – BASIC DIVER

kurs nurkowania SSI i PADI Teneryfa

120€

OD
10 LAT

}

1/2
DNIA

OPCJA ZDJĘĆ
PODWODNYCH

Program PADI DISCOVER SCUBA DIVING lub SSI BASIC DIVER to rozszerzona wersja Wycieczki Podwodnej. Jeśli chcecie zacząć naukę nurkowania ale nie macie czasu na pełen kurs nurkowania Open Water Diver to ten program jest dla Was idealny.

Przed nurkowaniem w oceanie zabieramy Was na dodatkowe zajęcia basenowe. Podczas tego wstępnego basenowego nurkowania mamy czas na nieśpieszne oswojenie się z nowym środowiskiem, zapoznamy Was z obsługi sprzętu nurkowego oraz nauczymy 5-ciu podstawowych umiejętności nurkowych.

Poza basenem mamy też pierwszy wykład z teorii nurkowania oraz główny punkt programu czyli 40 minutowa Wycieczka Podwodne w naszym przybazowym Podwodnym Rezerwacie Przyrody Montaña Amarilla. Dodatkowym atutem programu PADI Discover Scuba Diving lub SSI Basic Diver jest możliwość zaliczenia go na poczet pełnego kursu nurkowania Open Water Diver. Więc jeśli w przyszłości chcielibyście zdobyć licencję nurkową, to program ten zalicza Wam pierwszy etap takiego szkolenia.

OPINIE NASZYCH GOŚCI Z ICH PIERWSZEGO NURKOWANIA:

KIDS SCUBA DIVE TENERIFE

BUBBLEMAKER dla dzieci

OD 8 ROKU ŻYCIA

90€

OD
8 LAT

}

40min.
w WODZIE

OPCJA ZDJĘĆ
PODWODNYCH

Jest to program nurkowy przygotowany specjalnie z myślą o najmłodszych miłośnikach podwodnych przygód.

Zapraszamy do uczestnictwa w nim wszystkie dzieci już od 8 roku życia. Jest to wspaniała, niezapomniana przygoda dla każdego malucha oraz możliwość oswojenia się w bezpieczny sposób ze środowiskiem wodnym.

Mali nurkowie BUBBLEMAKER odbywają swą podróż indywidualnie z instruktorem, w spokojnych wodach basenowych.

W trakcie takiego nurkowania organizujemy dla najmłodszych liczne gry i podwodne misje dzięki którym nasi najmłodsi nurkowie czują się jak SUPER BOHATEROWIE w akcji!