The Best Dive Center in
Costa del Silencio
Tenerife

according to opinions from: Google Reviews, Trip Advisor, Facebook

Centrum Nurkowe WET MONSTER oceniane jest jako najlepsze Polskie Centrum Nurkowe nie tylko na Teneryfie ale również na pozostałych Wyspach Kanaryjskich (wg recenzji Google Reviews).
Jak co roku zostaliśmy również wyróżnieni prestiżowym Certyfikatem Jakości Trip Advisora za najwyższe oceny Gości, którzy skorzystali z usług naszej Bazy Nurkowej.
Bardzo dziękujemy wszystkim naszym Nurkom i Kursantom za ich wspaniałe oceny dotyczące pracy naszego centrum nurkowego jak również obsługi Klientów. Wasze opinie motywują nas do stałego podnoszenia poprzeczki i świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Dziękujemy 🙂

5 star ratingInny Świat prze Tobą. Niesamowite doznanie. Każdemu kto się waha mówimy 'zrób to " a zobaczysz inny świat, który pokochasz i będziesz chciał więcej 🙂

PS. Bardzo dobra szkoła nurkowania.

FellowTraveler737318 Avatar
FellowTraveler737318
5/12/2019

Świetne miejsca nurkowe! Wspaniali instruktorzy o profesjonalnym podejściu i dużej cierpliwości, którzy dbają o komfort i bezpieczeństwo. Dzięki za pomoc w podniesieniu kwalifikacji! Po takim szkoleniu z nawigacji zawsze wrócę do domu ;P no i czuję się pod wodą znacznie pewniej 🙂

Sylwia Zdanewicz Avatar
Sylwia Zdanewicz
6/02/2016

Świetne miejsce, świetni ludzie, duży wybór sprzętu. Super organizacja i baza położona w okolicy Podwodnego Rezerwatu Przyrody Amarilla Bay, w którym naprawdę można coś zobaczyć. Już planuję powrót, żeby zrobić kolejny poziom nurkowy.
Pozdrowienia dla Ani, Pawła i Oli - jesteście nie dość, że profesjonalni, to i superfajni!

Grzegorz Lepianka Avatar
Grzegorz Lepianka
11/15/2017

5 star ratingNurkowanie razem z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z nurkowania. Dla małżonki był to pierwszy raz pod wodą, który wspomina bardzo pozytywnie i chciałaby to powtórzyć.
W bazie panuje bardzo miła i przyjazna atmosfera.
Profesjonalne podejście instruktorów do każdego szczegółu przed i podczas nurkowania.
Jeśli następnym razem będziemy na Teneryfie, na pewno skorzystamy z usług WetMonster.
Polecamy!!

Dreamer23965820533
7/02/2019

Bardzo sympatyczna ekipa. Niema co szukać dalej naprawdę będziecie w dobrych rękach 🙂

Franek Szkot Avatar
Franek Szkot
7/03/2016

I recomended for all people amazing teachers.Jak najbardziej polecam wszystkim wet monster, nurkowalam pierwszy raz w życiu wraz z swoim partnerem.Panicznie bałam się nurkowania, dzięki Ani i jej profesjonalnej pomocy przełamałam najwiekszy strach w życiu przed wodą i nurkowaniem. Moj partner miał instruktora Pawła również rewelacja profesjonalizm w całej klasie polecam bardzo dziękujemy za wszystko i pozdrawiamy czekamy z niecierpliwością na zdjęcia 🙂

Paulina Szerkus Avatar
Paulina Szerkus
4/27/2018

5 star ratingNiezapomniane przeżycie. Bardzo uprzejmi,sympatyczni i mili instruktorzy,z Polski.Niesamowity świat podwodny wart zobaczenia.Bardzo polecam.

jolka04091960 Avatar
jolka04091960
1/01/1970

Dziekujemy Ani i Pawlowi za wspaniala podwodna przygode! Atrakcja godna polecenia kazdemu kto chce przezyc cos niezwyklego! Pozdrawiamy instruktorów 🙂

Sabina Kazanecka Avatar
Sabina Kazanecka
3/30/2017

5 star ratingPolecam Z całego serca polecam bazę początkującym i zaawansowanym nurkom. Sympatyczna baza nurkowa i profesjonalny zespół instruktorów.

Mariusz M Avatar
Mariusz M
4/05/2019

Ania i Paweł są super, polecam każdemu zarówno na pierwsze jak i samodzielne nurkowanie.

Tomasz Wilewski Avatar
Tomasz Wilewski
4/27/2017

Very nice couple running this dive centre. Great dive and friendliest dog in the whole of Tenerife.

Adam Filipek Avatar
Adam Filipek
3/11/2017

Profi !!!!!!!! ..........................................................

Mariusz Ciupa Avatar
Mariusz Ciupa
6/01/2017

Bardzo polecam nurkowanie w bazie WET MONSTER, Ania i Paweł to wspaniali instruktorzy, sympatyczni, z profesjonalnym podejściem do klienta, opowiedzą nie tylko o sam nurkowaniu, ale także o całej wyspie. Jeśli szukacie miejsca na pierwsze nurkowanie na Teneryfie to zdecydowanie warto wybrać się do Ani i Pawła. Dzięki za super zabawę �

Magdalena Dzięgielewska Avatar
Magdalena Dzięgielewska
3/18/2018

Mieliśmy tą przyjemność aby pod okiem Ani i Pawła zobaczyć pierwszy raz podwodny świat . I możemy powiedzieć tylko 2 słowa : DZIEKUJEMY I POLECAMY !
Profesjonalisci i cierpliwi naucZyciele a co najważniejsze widać że woda to ich pasja !
Naprawdę polecamy każdemu !

Dziękujemy bardzo bardzo :*

Natalia Bartnik Avatar
Natalia Bartnik
3/28/2017

Niesamowite miejsca do nurkowania, świetna ekipa, profesjonalne podejście! Wracam za rok ! �

Michał Witkowski Avatar
Michał Witkowski
9/08/2018

positive review Super doświadczenie! Polecam z całego serca! Niesamowita ekipa Wet Monster! Odwiedzimy na pewno jeszcze raz! Pozdrawiamy! ☀️????

Kijek Karolina Avatar
Kijek Karolina
10/30/2019

Rewelacja! Niesamowite wrażenia i widoki , super atmosfera a Paweł i Ania to doskonali nauczyciele 🙂

Barbara Włodarczyk Avatar
Barbara Włodarczyk
11/27/2016

5 star ratingSuper baza Przyjazna obsługa, profesjonalne i indywidualne podejście do klijenta. Serdecznie polecam wszystkim.

mateuszprocki Avatar
mateuszprocki
1/01/1970

5 star ratingNurkowanie Pełny profesjonalizm instruktorów, piękne widoki i wyjątkowe przeżycie. Był to nasz pierwszy raz nurkiwania ale Ania i Paweł zapewnili nam spokój i pełen relaks podczas którego mogliśmy się czuć komfortowo pod woda,.Polecam serdecznie - naprawde warto i jeszcze raz podziękowania dla Ani i Pawła.

GrandTour35578671919 Avatar
GrandTour35578671919
4/29/2019

5 star ratingPolecam 🙂 Polecam z całego serca! Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera. Nurkowaliśmy pierwszy raz w życiu i był lekki strach, ale Ania i Paweł potrafili zapewnić nam bezpieczeństwo oraz rozluźnić atmosferę samymi gestami pod wodą 🙂 Niesamowita przygoda i piękne pamiątkowe zdjęcia. Dziękujemy!

Anna K Avatar
Anna K
3/23/2019

My boyfriend and I went diving for the first time in our lives, with Wet Monster Dive in September this year. It was absolutely an amazing adventure , instructors are very friendly and provide a good preparation and training before getting into the water. Once you go diving there's not a single second when you would feel left out by them, they keep an eye on you at all times and make sure everything is going well and smoothly . It is definitely the best diving center you could ever go to, highly qualified instructors with a great sense of humor which makes it an unfrogettable experience.

Joanna Glowska Avatar
Joanna Glowska
10/25/2017

Worth visiting!
After an introduction dive with WET MONSTER I knew these guys were processionals. Within weeks I did the SSI Open Water Diving course with them. I cannot say anything bad about my whole experience!
I can highly recommend these guys!

Mads Olsen Avatar
Mads Olsen
10/29/2019

5 star ratingProfesjonalnie i miło. Bardzo profesjonalnie i bardzo miło. Rodzinny wyjazd na Teneryfe zwiazany m.in. z kursem nurkowania okazał sie strzalem w dziesiatke.Bardzo polecam. Fantastyczna przygoda.

Passport65558624550 Avatar
Passport65558624550
11/27/2018

I had the best time ever with Wet Monster, Ania & Pawel are great, very experienced and knowledgeable about local divesites and marine life, they took me to many amazing places, I'm a newbie diver, they helped a lot to build my confidence and made feel safe all the time. My only regret is that I didn't have more time with them! I will definitely be back for more!

Anna Gecsei Avatar
Anna Gecsei
12/04/2017

positive review Amazing people, with great knowledge and experinece. We really had the best dives in our live with you guys!!! I totally wish everyone such great instructors/buddies for each dive!!!

Marta Machej Avatar
Marta Machej
10/28/2018

positive review It was our first time diving (09.2019, Tenerife) and we were scared as hell but our instructor calm us down. He gave us his undivided attention and simple instructions to follow. The rest of the job was his and he did it extremely good. Everything was very professional yet fun and enjoyable. Strongly recommend WetMonster for anyone, especially Poles on Tenerife. ????

Rafał Warniełło Avatar
Rafał Warniełło
12/23/2019

Wszyscy chwalą panią Anię to ja pochwalę pana Pawła, żeby mu smutno nie było. Pan Paweł zna się na swoje pracy jak mało kto. Widać, że z nie jednego oceanu wodę pił. Moje pierwsze nurkowanie w asyście Pana Pawła przebiegło gładko. Ja nie umiem za bardzo pływać a pod wodą czułem się bardzo swojsko i bezpiecznie. Polecam Wszystkim rozpoczęcie swojej podwodnej przygody w WETMONSTER. Ja już szukam biletów na powrót i zbieram na kurs. Pozdrawiam

Miłosz Aniołek Avatar
Miłosz Aniołek
3/05/2018

Świetni ludzie, doskonała atmosfera i najwyższy poziom profesjonalizmu! Bardzo polecam!!!! Great people, great vibe and the highest possible professional level!!! 100% recommendation!!!

Małgorzata Różańska Avatar
Małgorzata Różańska
8/10/2016

5 star ratingŚwietni ludzie i profesjinalisci Wspaniała przygoda, Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu, szkolenie w 100% profesjonalne, znakomite warunki do nurkowania

15zalewfrombork88
3/24/2020

5 star ratingNurkowanie Pełen profesjonalizm, miła i przyjazna obsługa. Kurs przeprowadzony bez stresów, sama przyjemność z nurkowania. Pozdrowienia dla Anki i Pawła. Do zobaczenia następnym razem.

Adventure21299214543 Avatar
Adventure21299214543
5/20/2019

Szkoła super, Ania kładła duży nacisk na bezpieczeństwo.
W sumie to ciężko coś napisać, żeby nie wyszło sztampowo, ale na pewno Ania zaraziła nas wirusem nurkowania podczas kursu. Świetnie spędziliśmy czas bez jakiegoś kursowego "przesadyzmu" zdając PADI open water diver. Po kursie wzięliśmy dodatkowo ekstra wycieczkę na miejsce z żółwiami i płaszczkami i..... rzeczywiście tam były 🙂
do tego Kawa i ciasteczka gratis.

And I liked WET MONSTER so much that I will even write this opinion in English?
Great school, Ania puts big push on safety.
She infected us with a diving virus during the course. We had a great time without any overwhelming school experience while completing PADI open water diver. After the course we took an extra trip to the place with turtles and stingrays and ... they were really there 🙂
Bottom line: Wet Monster is a good place to begin your adventure wit scubadiving
BTW Coffee and cookies for free.

Łukasz Witek Avatar
Łukasz Witek
11/13/2017

Le meilleur centre de plongé sur Tenerife sans aucun doute. Très chaleureux, mais professionnel au même temps. Le matérielles de très bon qualités. A recommander absolument !

Christophe Wudarski Avatar
Christophe Wudarski
10/24/2018

positive review Super vriendelijk alle materiaal ter beschikking

Roland Cleynen Avatar
Roland Cleynen
11/15/2018

Polecam Anie i Pawła z Wet Monster za profesjonalizm w obsłudze i atmosferę. Wielkie dzięki za fantastyczne nurki a szczególnie "dużego zwierza" -
"całusnego" żółwia i duże płaszczki. Do tego dodajmy ośmiorniczki, kraby i inne stworzonka.
Super�

Małgorzata Grabowska Avatar
Małgorzata Grabowska
9/21/2017

Amazing dive center for literally everyone, including first timers and those who have already started their journey with diving. The owners and at the same time dive instructors are extremely nice and both have a great sense of humor . They will provide you with a high quality training before you actually get into the water and keep an eye on you the whole time while you're exploring the underwater world, to make sure everything goes well and smoothly for you. I can highly recommend this place and for sure will visit it again !

Joanna Głowska Avatar
Joanna Głowska
10/25/2017

5 star ratingPierwsze nurkowanie 🙂 Bomba ! Mega polecamy z żoną. Było to Nasze pierwsze nurkowanie i bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na ekipę WET-MONSTER !

Navigate00780123169
6/18/2019

5 star ratingDziękuję Wspaniałe miejsce, wspaniali ludzie, profesjonalny sprzet i przygotowanie, super atmosfera, z pewnością odwiedzę jeszcze podwodny świat, polecam bardzo gorąco.

dominikgaca Avatar
dominikgaca
1/01/1970

Świetna baza, przemiła para instruktorów nurkowania, bardzo kompetentni i życzliwi, miło wspominamy wspólne nurkowania w ciekawych miejscach, na pewno tam wrócimy!!!

Bartosz Swiątek Avatar
Bartosz Swiątek
11/13/2016

5 star ratingKurs nurkowania kwiecień 2018 Kurs OWD z Wet Monster na teneryfie fantastyczna przygoda i niezapomniane wakacje.
Rewelacyjna atmosfera i profesjonalnie poprowadzone zajęcia przez Pawła i Anie.
Polecam wszystkim, którzy szukają rzetelnej szkoły i chcą rozpocząć przygodę z nurkowaniem.

grzegorz533 Avatar
grzegorz533
1/01/1970

5 star ratingSuper! Moja opinia na google mowi wszystko! Było super! Polecam wszystkim! Instruktorzy bardzo dobrze wszystko tłumacza to była niezapomniana przygoda!

Venture01703399465
12/24/2019

Sooo nice adventure and kind people

Izabela Skóra Avatar
Izabela Skóra
1/04/2018

Fantastycznie, profesjonalne podejście do amatora podwodnych wrażeń, za to Ania umie wprowadzić ten podwodny świat, żeby czuć się bezpiecznie i bez obaw postawić pierwsze kroki pod wodą, nawet bez umiejętności pływania. Polecam ich w 100%!!�

Zenon Najmuła Avatar
Zenon Najmuła
4/23/2018

Polecam! 🙂

Izabela Skowrońska Avatar
Izabela Skowrońska
9/19/2017

5 star ratingWspaniała przygoda pośrod pieknych okoliczności przyrody. Nurkowalismy pierwszy raz... Ania i Paweł po uprzednim krótkim acz konkretnym szkoleniu przy kawie i ciasteczkach zabrali nas na piękne wybrzeże ...skały, przejrzysta woda. Wyjątkowe miejsce. Jestem bardzo zadowolony z Ich pomocy, opieki (nurkowałem z Anią). Profesjonalne podejście w miłej i serdecznej atmosferze-czego więcej potrzeba?. Wspaniała przygoda... To ogromna frajda i co ważne... czułem się bezpiecznie choć nurkowałem pierwszy raz. Kadra Wet Monster to profesjonalisci z zapałem i... pedagogicznym podejściem. Takie odniosłem wrażenie :). Szczerze polecam... Zarówno ze względu na kadrę instruktorską jak i miejsce w którym odbywa się nurkowanie.

Rafał R Avatar
Rafał R
10/22/2018

Świetne centrum nurkowe! Profesjonalni, wyrozumiali i mili instruktorzy. Ciekawe miejsca do nurkowania. Zrobienie z OWD z nimi było świetnym pierwszym krokiem w rozpoczęciu naszej przygody z nurkowaniem.

Michał Nieć Avatar
Michał Nieć
6/26/2017

Nurkowanie na Teneryfie to jeden z punktów obowiązkowych - a szczególnie polecam Anie i Pawła z Wet Monster. Malowniczo położona baza, przemiła i profesjonalna obsługa, polecam kontakt jeszcze przed przylotem - odpowiadają bardzo sprawnie i rozwieją wszelkie wątpliwości. Polecam zarówno tym którzy nie mieli do tej pory do czynienia z nurkowaniem jak i bardziej zaawansowanym nurkom 😉

Michał Kępczyński Avatar
Michał Kępczyński
3/27/2017

5 star ratingNurkowanie z Wet Monster Polecam Wet Monster! instruktorzy powadzą kursy z dbałością o bezpieczeństwo i komfort uczestników, do kursantów podchodzą z życzliwością a do wspólnego nurkowania z zaangażowaniem. Tworzą centrum nurkowe, w którym jest przyjemnie posiedzieć i porozmawiać o nurkowaniu, tutaj czeka na gości kawka, a przed wejściem leżaczek na słońcu 😉 Nie są im obojętne losy przyrody i wpływ człowieka na nią, co też jest wartością. Mam za sobą pierwszy kurs i ochotę na kolejne.

MagPnur
1/12/2020

positive review Pełen profesjonalizm, rewelacyjna atmosfera, cudowni ludzie, niesamowite przeżycia. Szczerze polecam 🙂

Agnieszka Banuch Avatar
Agnieszka Banuch
10/09/2018

positive review Fantastyczni ludzie. Nurkowanie z nimi to przyjemność .

Asia Prochowicz Avatar
Asia Prochowicz
12/02/2018

Było super. Polecam!

Marcin Warchoł Avatar
Marcin Warchoł
5/15/2017

Wspaniałe miejsce, przemiła atmosfera i pełen profesjonalizm. Zrobiłam kurs OWD tylko dzięki Ani. Tylko Ona miała tyle cierpliwości, żeby zrobić ze mnie nurka i zarazić swoją pasją. Dziękuję Aniu!

Justyna Warchol Avatar
Justyna Warchol
8/04/2017

Polecam Wszystkim Wet Monster !! . Zdecydowałem się na skorzystanie z ich usług z moją narzeczoną aby zrobić kurs OWD i wszystko było na 100%. Super miejsce, super ludzie, super podejście. Ania i Paweł podeszli do nas profesjonalnie nie zapominając że dopiero zaczynamy przygodę z nurkowaniem. Jesteśmy pewni że zarazili nas miłością do tego sportu - jeżeli wrócę na Teneryfę na pewno jeszcze skorzystam z ich usług i popływam z Płaszczkami i Żółwiami 🙂 . Ode mnie 100% TAK !!

Michał Tarka Avatar
Michał Tarka
12/01/2016

Pani Ania i Pan Paweł są młodymi ludzi z ogromna miłością do swojej pracy. Ich baza jest położona w jednym z lepszych miejsc do nurkowania na Teneryfie. Jeżeli ktoś nie wie gdzie chciałby nurkować to polecam Wet Monster. Dziękuje Wam kochani i jeszcze tu wrócimy! �

Ivan Leskov Avatar
Ivan Leskov
10/05/2016

Wspaniała ekipa! � Wielkie podziękowania za NIEZAPOMNIANY, CUDOWNY PIERWSZY RAZ! Przesympatycznej Ani i Pawłowi 100% profesjonalizmu i cudownej atmosfery ������

Elle Ch Avatar
Elle Ch
5/28/2018

Best place to go for scuba diving in Tenerife!!
Absolutely loved every minute of it and im totally hooked!! Will definitely be coming back because the instructors are super nice and friendly:)

Jakub Połoński Avatar
Jakub Połoński
9/10/2019

5 star ratingWspaniale i profesjonalnie Wspaniała podwodna przygoda. Idealne miejsce i idealni ludzie na pierwsze w życiu nurkowanie jak i kolejne. Bardzo profesjonalna i miła obsługa, sprzęt w dobrym stanie technicznym (mam porównanie z Egiptem). Nasze dzieci (8 i 11) nurkowały po raz pierwszy więc na początku bardzo fajne krótkie szkolenie ale treściwe. Dodatkową zaletą (dla dzieci i nie tylko) jest to, że nurkowanie rozpoczyna się z brzegu, a nie z motorówki jak w większości przypadków. POLECAM w 100% - jeżeli będziemy znowu na wyspach na pewno skorzystamy.

andpalse Avatar
andpalse
1/01/1970

Without a doubt, this is a very professional company, they not only understand diving, they also understand people. I went diving with my 15 year old Son Danny, who was apprehensive, I was also nervous for him! But from the initial training to the complete dive experience, they put you at ease. From a beginners point of view, Pawel and Ania turn nerves into fun. i cannot recommend them enough. Andy and Danny from the UK

Andy Borrow Avatar
Andy Borrow
11/01/2019

Fantastic place located next to Montana Amarilla. The instructors are very professional while being approachable and friendly. The entire diving experience is a lot of fun, with beautiful views just next to the base.
And on the surface, there's always great coffee waiting 🙂

Highly recommend!

Sebastian Marzjan Avatar
Sebastian Marzjan
11/21/2017

positive review Pełen profesjonalizm, podejście do kursanta na najwyższym poziomie. z czystym sumieniem można dać najwyższą notę ????

Kamil Głowacki Avatar
Kamil Głowacki
7/31/2019

positive review profesjonalizm miła atmosfera

Ela Mimi Avatar
Ela Mimi
9/25/2019

5 star ratingWspaniała przygoda pośrod pieknych okoliczności przyrody. Nurkowalismy pierwszy raz... Ania i Paweł po uprzednim krótkim acz konkretnym szkoleniu przy kawie i ciasteczkach zabrali nas na piękne wybrzeże ...skały, przejrzysta woda. Wyjątkowe miejsce. Jestem bardzo zadowolony z Ich pomocy, opieki (nurkowałem z Anią). Profesjonalne podejście w miłej i serdecznej atmosferze-czego więcej potrzeba?. Wspaniała przygoda... To ogromna frajda i co ważne... czułem się bezpiecznie choć nurkowałem pierwszy raz. Kadra Wet Monster to profesjonalisci z zapałem i... pedagogicznym podejściem. Takie odniosłem wrażenie :). Szczerze polecam... Zarówno ze względu na kadrę instruktorską jak i miejsce w którym odbywa się nurkowanie. Więcej

Rafał R Avatar
Rafał R
10/22/2018

Super , syn nurkował pierwszy raz - chciał ale trochę się obawiał i wyszedł z wody zachwycony ! Pod każdym względem super . Fajna atmosfera . Szczerze polecamy .

Izabela Sz Avatar
Izabela Sz
2/15/2017

Paweł i Ania naprawdę się starają o każdy drobny szczegół, żeby wszyscy którzy z nimi nurkują byli bardzo zadowoleni z nurków�. Można a nawet TRZEBA ich polecać dalej. Sprzęt mają całkowicie nowy i ceny nurków w tej chwili najlepsze na Teneryfie. Jeżeli w przyszłym roku urlop spędzimy na Teneryfie to na pewno kolejne nurki tylko z Pawłem i Anią��� Szczerze Polecamy.
Marcin i Zdzisiu

Marcin Cierniak Avatar
Marcin Cierniak
10/17/2016

positive review Super, polecem.. pelna profeska ???

Ola Bartoszko Avatar
Ola Bartoszko
12/25/2018

5 star ratingŚwietna baza nurkowa Z WET MONSTER nurkowaliśmy po raz pierwszy. Ania z Pawłem są profesjonalistami, którzy wszystko dokładnie nam wytłumaczyli i pokazali.
Baza nurkowa jest w świetnym miejscu w miejscowości Costa del silencio, do miejsca nurkowania idzie się na pieszo około 3 minuty, a pod woda są super widoki, ponieważ jest tam rezerwat (Montana Amarilla)!
Super przygoda polecamy każdemu!

143ilonam Avatar
143ilonam
10/19/2018

5 star ratingPolecam!! Super podejście i świetna zabawa. Bardzo polecamy i zachęcamy do spróbowania takiej aktywności.

anmszal Avatar
anmszal
1/01/1970

An amazing experience!

A very professional and friendly team has taught us, three first-timers, how to enjoy diving in a safe way.

First, they go through the equipment and security rules. It is done in a very relaxed and cheerful way, but believe me, they are really serious about it. Certainly, they tell you about swimming and breathing technique, too.

Then, we put on the diving suits and go to the sea. No need to jump, there is a ladder there and they help you with everything. While under water, everyone had a “guardian angel” to watch over us, help with the equipment and show the way. They do the hardest work for you, så just focus on the underwater world and enjoy!

Really impressive.

Wet Monster also organizes diving courses with European certificate. They speak fluent English, Spanish, and – obviously – Polish.

Highly recommended. Do not look further.

Thank you Anna, Pawel and your colleagues. See you again!

Miroslaw Ponichter Avatar
Miroslaw Ponichter
7/23/2019

5 star ratingGoraca Hiszpania ? Witam korzystałem z usług tej firmy wraz z przyjaciółmi byliśmy naprawdę pod wrażeniem pełen profesionalizm bardzo mili ludzie polecam Paweł

pawelzabkiewicz89 Avatar
pawelzabkiewicz89
1/01/1970

positive review Polecam ???? Polecam ???? Polecam????
Pełen profesjonalizm i komfort.
Świetni szkoleniowcy. Krok po kroku wytłumaczone i pokazane. Bezpieczeństwo postawione na pierwszym miejscu.
Nurkowanie z nimi to super przygoda ????

Anna Litwin Avatar
Anna Litwin
9/01/2019

Totally recommend. 2 great dives at one day. Saw big rays and tortoise and had a lot of fun with other divers. Also price is very competitive. Whole equipment at very well condition, photos are taken by instructor, cannot complain about nothing...

Kamil Bukowczyk Avatar
Kamil Bukowczyk
10/02/2018

5 star ratingŚwietni ludzie, niezapomniane przeżycia. 1 raz korzystałam z usługi nurkowania - bezcenne przeżycie. Instruktor sam na sam, więc strach był mniejszy.

eventualnieblog
12/03/2019

Excellent customer service in a nice, friendly, warm atmosphere combined with high degree of professionalism made my first diving experience one of the most memorable and worthwhile.
Paweł was flexible and understanding. Time slot scheduling was never a problem and he worked around our time frame restrains. On top of that he offered help with carrying equipment for my slightly unwell colleague.
The site is lovely and there's plenty to see underwater, however we also went to another location to experience different environment too. I decided to do PADI course and thanks to Paweł's patience in explaining the theory as well as practice - I had no problems in achieving my goal.
I highly recommend WET MONSTER!

Tomasz Rdzak Avatar
Tomasz Rdzak
5/29/2019

Wspaniale położona baza, zapierające dech w piersiach miejsca nurkowe, no i oczywiście świetni ludzie. Serdecznie polecam 🙂

Sebastian Sitek Avatar
Sebastian Sitek
2/25/2017

Świetna ekipa, profesjonalne szkolenie i wspaniałe wspomnienia 🙂 Numer 1 na Kanarach 😉

Mateusz Zarosiński Avatar
Mateusz Zarosiński
12/18/2017

positive review Super klimat super załoga super naj super ????

Maciej Felczykowski Avatar
Maciej Felczykowski
10/30/2019

positive review Było genialnie! Serdecznie dziękujemy za wspaniałą opiekę podczas cudownego nurkowania w niezwykłym miejscu! Szczególne podziękowania kierujemy do Ani za cierpliwość i pomoc naszej odważnej 10-latce! Jesteście fantastyczni! Do zobaczenia!

Małgorzata Łowicka Avatar
Małgorzata Łowicka
12/14/2018

I recomended for all people amazing teachers.Jak najbardziej polecam wszystkim wet monster, nurkowalam pierwszy raz w życiu wraz z swoim partnerem.Panicznie bałam się nurkowania, dzięki Ani i jej profesjonalnej pomocy przełamałam najwiekszy strach w życiu przed wodą i nurkowaniem. Moj partner miał instruktora Pawła również rewelacja profesjonalizm w całej klasie polecam bardzo dziękujemy za wszystko i pozdrawiamy czekamy z niecierpliwością na zdjęcia 🙂

Paulina Szerkus Avatar
Paulina Szerkus
4/27/2018

5 star ratingProfesjonaliści ?? Co tu pisać ?
Wykonali swoją robotę wyśmienicie , polecam wszystkim chętnym , oczywiście również tym którzy będą nurkowali po raz pierwszy. Bezpieczeństwo i piękne widoki zapewnione.

skubskubowski Avatar
skubskubowski
1/01/1970

5 star ratingPolecam! Cieszę się, że mogłam rozpocząć swoją podwodną przygodę właśnie w tym centrum. Pomimo osobistych trudności z ćwiczeniami, udało mi się pokonać własne lęki, a ponadto Ania zarazila mnie chęcią do dalszej nauki i odkrywania podwodnego świata:)

kbajda91
11/27/2019

5 star ratingwspaniała przygoda z nurkowaniem Super Centrum nurkowe.Baza prawie na brzegu Oceanu . Ania i Paweł prawdziwi profesionaliści napewno wrócimy do nich !!!

389marcint
12/02/2019

Co tu dużo mówić ? Super ludzie , super miejsce .... wszystko super !!

Krystian Migda Avatar
Krystian Migda
4/27/2016

5 star ratingsuper przygoda Rewelacyjnie, profesjonalnie. Z takimi instruktorami zawsze i wszędzie. Bałam się, że sobie nie poradzę, ale ich opanowanie i podejście sprawiło, że strach szybko zamienił się w przygodę ze światem podwodnym.

jolka2376
7/12/2019

5 star ratingPolecam goraco Fachowa obsługa, indywidualne podejście do klienta, niezwykła lekkość w sprawowaniu pieczy nad nurkami nad woda o podPolecam szczerze starszym i mlodszym

Companion33763441390 Avatar
Companion33763441390
1/01/1970

Super szkoła, super nurkowania, super ludzie. Polecam w 100 %.

Michał Jankowski Avatar
Michał Jankowski
12/16/2017

Professional and safe. Nice experience. My husbond saw turtles, a lot of fish, stingray and Even dolpins on his trip. Snorkeling with turtles. The trip took 3 hours all in all.

ulla kropf Avatar
ulla kropf
12/21/2018

Był to mój pierwszy kontakt z Ania i Pawlem, jestem pod wrażeniem ich życzliwością i cała reszta. Odbiór z miejsca pobytu w cenie usługi, baza nurkowa na terenie rezerwatu.
Było super i napewno to nie był ostatni raz. Jestem ciekawym kolejnych miejsc nurkowych 🙂 🙂 Szczerze polecam

Bartek Krupa Avatar
Bartek Krupa
1/21/2017

5 star ratingWet Monster Profesjonalni instruktorzy oraz przyjemna atmosfera! Polecam kazdemu kto dopiero rozpoczyna swoja przygode z nurkowaniem;)

Barbara L Avatar
Barbara L
4/22/2019

Pełen profesjonalizm .

Maciej Domański Avatar
Maciej Domański
10/11/2017

Pełny profesjonalizm i sympatyczna ekipa.
Dzięki nim pierwsze nurkowanie 10/10 🙂
Gorąco polecam !

Piotr Bemben Avatar
Piotr Bemben
12/31/2017

Po prostu super!:)

Sandra Bamber Avatar
Sandra Bamber
6/14/2017

Polecam wszystkim mega przygoda, suprer miejscówka pełna profeska. Dzięki za nurki i do zobaczenia. 🙂

Maciej Krok Avatar
Maciej Krok
8/06/2016

To ludzie tworzą klimat nie miejsca, chociaż w tym przypadku wszystko to się uzupełnia. Paweł i Ania - wydaje mi się że bez was żadna baza nurkowa nie istnieje 🙂

Marek Bomze Avatar
Marek Bomze
5/06/2016

Piękne miejsce, dwoje pasjonatów to gotowy przepis na nasz pierwszy raz, jeśli chodzi o nurkowanie. Po wyczerpującym instruktażu zabrali nas w swój podwodny świat. Mieliśmy poczucie pełnej kontroli i bezpieczeństwa. Czas pod wodą upłyną błyskawicznie, wrażeń masa. Brawa dla instruktorów za cierpliwość, wyczerpujące wyjaśnienia i bardzo miłą atmosferę. Chętnie powrócimy tam jeszcze raz. Gorąco polecamy i pozdrawiamy dwójkę wspaniałych instruktorów. Jola i Robert z Warszawy.

Robert Rraabb Avatar
Robert Rraabb
10/09/2016

My first diving ever. And I'm seriously terrified of water and can't swim.. so it was a challenge. However, after the short intro and meeting the great team I felt a bit better. Ania took great care of me during the diving itself, allowed me to take my time, comforted me when I had my panic attack and thanks to her patience and great approach I was finally able to stop focusing on my fear and simply enjoy the beauty of the world under water. Thank you and hope to see you soon, great people!

Slawek Zygiel Avatar
Slawek Zygiel
11/21/2017

Fantastyczna przygoda , wspaniali instruktorzy , spełnienie marzeń 🙂

Marcelina Osuch Avatar
Marcelina Osuch
7/24/2016

positive review Really great, friendly and professional staff. Knowledgeable and speak 3 languages. Great for all levels of skills! We booked a whole block of dives for me and my husband and had a great time. Saw a variety of sites and wildlife and always felt safe and looked after.

Ekaterina Predkopowicz Avatar
Ekaterina Predkopowicz
3/07/2019

5 star rating11/10 Paweł I Ania to mistrzowie w tym co robią i zarażają swoją pasją wszystkich swoich kursantów. Pomimo wielu tysiecy nurkowań dalej czuć ogromny wkład energii i chęci w nauczanie ludzi od zera. Moja dziewczyna Klaudia pokonała dzięki Ani lęki i bariery co do jej większą pewność siebie na resztę życia. Dziękujemy

RobertD5092
11/26/2019

Love the experience there... Highly recommended to everyone. Very good instructor Powel and Ana. They made everything so easy and comfortable to go underwater. Thanks

Mohsin Khan Avatar
Mohsin Khan
7/18/2017

Byłem tydzień temu na nurkowaniu ogólnie bardzo pozytywnie pełen profesjonalizm i zero strachu 😉 z dziewczyną planujemy wrócić za 3 lata i.zrobić pełen kurs ale tylko w WET MONSTER 😉 SZCZERZE POLECAM

Kaszubski Rafał Avatar
Kaszubski Rafał
10/16/2018

Było to moje pierwsze nurkowanie w zyciu i nie moglam trafic lepiej:)
Przepiekne miejsce do nurkowania, profesjonalni instruktorzy, którzy wyjaśnili najdrobniejszy szczegół, a zarazem stworzyli przyjazna atmosfere:)

Kin Ga Avatar
Kin Ga
8/01/2016

Nurkowanie z Wet Monster było moim prezentem niespodzianka urodzinowa 🙂 Najlepszy prezent na świecie jak się okazało 🙂 Profesjonalne szkolenie, dzięki niemu czułem się bezpieczniej. Stres minął gdy wszedłem do wody. Zauroczony od pierwszego wejrzenia. Przepiękne miejsce do nurkowania niedaleko bazy. Kolorowy podwodny świat, mnóstwo oceanicznych stworzonek. ... Pierwsze ale zdecydowanie nie ostatnie nurkowanie. Paweł i Ania zarazili mnie swoja pasja:) Bardzo miła i sympatyczna ekipa ! 🙂 10/10 POLECAM

As As Avatar
As As
2/21/2018

NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ KIEDY DO WAS WRÓCĘ I ZROBIĘ KURS...
JESZCE RAZ DZIĘKUJĘ ANIU ZA POŚWIĘCENIE PASJĘ PROFESJONALIZM I KLIMAT JAKI TWORZYCIE W SWOJEJ BAZIE.
ROZWIJAJCIE SIĘ KAŻDEGO DNIA I POMAGAJCIE LUDZIOM SPĘDZAĆ MARZENIA.
POLECAM W 100%.

DO ZOBACZENIA

Kinga Sokół Avatar
Kinga Sokół
2/13/2017

Pavel is a very good instructor who has both patience and interest in making the student learn as much as possible. He has a long experience of diving and knows how to learn in a simple and pedagogical way. Pavel takes care of you in a good way and makes sure you feel safe and that you learn as much as possible!

I really can recommend Wet Monsters dive center that is located at a good dive site where you can see murays and stingrays among other things.

Filip Dolata Avatar
Filip Dolata
10/13/2017

positive review Bardzo mili i profesjonalni instruktorzy. Wrocilismy bardzo zadowoleni i w przyszłosci napewno jeszcze wrocimy!:) polecamy!

Barbara Lenhart Avatar
Barbara Lenhart
3/07/2019

This was an Amazing experience. We We Visite Teneriffe as a Group of 4 Friends. Before the trip i saw the opportunity to snorkel with the turtles. But we cant do The Tour on friday so we call the we Monster dive Team and they was so flexible. We booked the tour for saturday. The dive School was Little But with a lot of Charme. The Team was super friendly. The Equipment was high Quality. And the snorkeling was Amazing. For this Price i was totally happy. It was a Wunderful day! I highly recommend it. ??

Karla Kolumna Avatar
Karla Kolumna
10/05/2018

5 star ratingSUUPER! Pełen profesjonalizm Ani i Pawła. Pod ich czujnym okiem pierwszy raz rodzinne nurkowanie i w dodatku w tak pięknym miejscu, czuliśmy się bezpiecznie, więc w pełni mogliśmy podziwiać podwodne krajobrazy. Planujemy wrócić i ukończyć kurs. Naprawdę warto. Suuper atrakcja dla rodzin z dziećmi. Pozdrawiamy całą ekipę z Wet Monster.

bryza26 Avatar
bryza26
1/01/1970

Fajni ludzie, weseli, uśmiechnięci, profesjonalni, ale bez spinki. Superancki pies w bazie. No i nurkowanie rewelacyjne - żółwie i płaszczki - fantastyczne. Było super, dzięki!!!

Ewa Cabaj Avatar
Ewa Cabaj
11/20/2017

5 star ratingdziekujemy za wspaniala przygode I recomended for all people amazing teachers.Jak najbardziej polecam wszystkim wet monster, nurkowalam pierwszy raz w życiu wraz z swoim partnerem.Panicznie bałam się nurkowania, dzięki Ani i jej profesjonalnej pomocy przełamałam najwiekszy strach w życiu przed wodą i nurkowaniem. Moj partner miał instruktora Pawła również rewelacja profesjonalizm w całej klasie polecam bardzo dziękujemy za wszystko i pozdrawiamy

Paulina S Avatar
Paulina S
1/01/1970

An amazing experience!

A very professional and friendly team has taught us, three first-timers, how to enjoy diving in a safe way.

First, they go through the equipment and security rules. It is done in a very relaxed and cheerful way, but believe me, they are really serious about it. Certainly, they tell you about swimming and breathing technique, too.

Then, we put on the diving suits and go to the sea. No need to jump, there is a ladder there and they help you with everything. While under water, everyone had a “guardian angel” to watch over us, help with the equipment and show the way. They do the hardest work for you, så just focus on the underwater world and enjoy!

Really impressive.

Wet Monster also organizes diving courses with European certificate. They speak fluent English, Spanish, and – obviously – Polish.

Highly recommended. Do not look further.

Thank you Anna, Pawel and your colleagues. See you again!

Miroslaw Ponichter Avatar
Miroslaw Ponichter
7/23/2019

5 star ratingSuper nurkowanie Podczas pierwszego nurkowania, przeżyliśmy niesamowitą przygodę. Przeszliśmy profesjonalne szkolenie i mogliśmy się cieszyć niesamowitymi podwodnymi widokami. Polecamy wszystkim Wet Monster przy pierwszych krokach z nurkowaniem i nie tylko. My z chęcią skorzystamy ponownie.

tabaibaalta
10/09/2019

5 star ratingSuper wyprawa !!! Profesjonalne instrukcje + bezpieczeństwo,przyjacielska,miła atmosfera.Aniu ,Pawle jeszcze raz dzięki za wspaniałą przygodę !!! Gorąco Polecam !!!

Jacek M Avatar
Jacek M
1/01/1970

Lepszej bazy i lepszej kadry na Teneryfie nie znam! 🙂

Maja Obrzut Avatar
Maja Obrzut
1/16/2017

5 star ratingWspaniałe miejsce i wspaniali ludzie Obie z córką Olą jesteśmy zachwycone profesjonalizmem i cudowną atmosferą panującą w Centrum Nurkowym. Ania była instruktorką mojej córki, która po pierwszym nurkowaniu odkryła swoją pasję i zrobiła sobie kurs nurkowania. Ania to przesympatyczna, uśmiechnięta osoba. Zresztą nie tylko ona, bo Paweł również. Cudowne wspomnienia, których nikt nam nie odbierze. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, miłe usposobienie właścicieli i pracowników to niesamowity plus takiego centrum. Podczas kolejnej naszej wizyty na Teneryfie Wet Monster będzie pierwszym miejscem które odwiedzimy 🙂 A córka rozwinie swoje umiejętności podczas kolejnego stopnia kursu 🙂 Dziękujemy i pozdrawiamy. Jesteście cudowni,

Agnieszka B Avatar
Agnieszka B
1/01/1970

5 star ratingWet Monster => nurkowanie dla każdego! Zdecydowanie polecam, każdemu początkującemu i zaawansowanemu! Jeśli zaczynasz swoją przygodę na pewno trafisz w dobre ręce... jeśli ją kontynuujesz na pewno będziesz zadowolony.
Przemiła obsługa, świetna baza i piękne miejsce na nurkowanie.
Dziękuję za wspólnie spędzony czas!

grzeg2016 Avatar
grzeg2016
5/04/2019

Cudowne ,klimatyczne centrum z dwójką wspaniałych instruktorow z pasją .Kazdy nurek zakonczony usmiechem na twarzy,centrum w którym najwyzsze standarty sa na porzadku dziennym.Ania ,Paweł ,Ola dziekuje za wspaniałe nurkowania ,cudną ,przyjacielską atmosfere i obiecuje ze niedlugo znowu sie spotkamy! Gorąco polecam !!

Jaca Wegielek Avatar
Jaca Wegielek
11/26/2017

Good guidance both beforehand and underwater, suitable for first time diver (even if not strong swimmer). Nice underwater place to explore, lots of different lifeforms, and rock formations. Underwater photos for a small fee. Careful, price sign is a little outdated.

Mark Verleg Avatar
Mark Verleg
12/17/2019

Świetna atmosfera, wspaniałe nurkowania, przemili ludzie, pelen profesjonalizm!

Agnieszka Jankowicz Avatar
Agnieszka Jankowicz
6/29/2016

5 star ratingSuper. Polecam. Bardzo fajna ekipa, pomocna, profesjonalnie przygotowana. Ciekawe miejsce do nurkowania. Warto skorzystać.

rysp73 Avatar
rysp73
1/01/1970

Wybrałem WET MONSTER na kurs AOWD. Świetne miejsca nurkowe. Zadbany i sprawny sprzęt. Najważniejsze - Paweł i Anna to przesympatyczni ludzie z wielką pasją do nurkowania 🙂

Piotr Gasiorek Avatar
Piotr Gasiorek
5/19/2016

positive review Hightly Recomend ????????especially night dives . Big thank you to our instructor Simon , very friendly and helpful guys working there ????????‍♂️????‍♀️

Alina MJ Avatar
Alina MJ
12/27/2019